Demokracie je diskuse.
T. G. Masaryk

Kvalifikační kola a finále Studentské Agory 2022

27.10.2022
💡Po seminářích nás čekají 2 kvalifikační kola, která proběhnou 4. 11. v Hradci Králové a 7. 11. v Praze. A po nich bude následovat finále 25. 11. 2022
 
👑4. 11. Kvalifikační kolo v Hradci Králové:👑
Velmi se těšíme na kvalifikační kolo v Hradci. Jako host svou účast přislíbil pan poslanec Matěj Ondřej Havel (Top 09). Účastnit se bude 6 škol, které mezi sebou předvedou jistě velmi plodné debaty.
 
👑7. 11. Kvalifikační kolo v Praze:👑
Toto kvalifikační kolo se bude konat na Nuselské radnici. Záštitu konání na Nuselské radnici udělil pan místostarosta Prahy 4 Zdeněk Kovářík z ODS. Jako host přislíbila svou účast mj. Kristýna Seinerová, předsedkyně Pražského parlamentu dětí a mládeže.
 
🏆25. 11. Finále v poslanecké sněmovně🏆
Díky záštitě paní poslankyně Markéty Pekarové Adamové se může letošní finále konat přímo v prostorách poslanecké sněmovny. Věříme, že to pro studenty bude velký zážitek a příjemná zkušenost. Někteří z nich se tam možná v budoucnu objeví v roli poslanců.
Na finálním kole se znovu můžeme těšit na hosty: senátorku Adélu Šípovou, poslance Ondřeje Lochmana, a také možná poslankyni Kláru Kocmanovou.
 
🙏Děkujeme všem našim sponzorům za to, že se letošní 18. ročník SA může konat, jmenovitě poté: Ministerstvu školství mládeže a tělovýchovy, Královehradeckému kraji; také soukromým dárcům: Jiřímu Hlavenkovi, Františku Havlínovi, Matěji Turkovi a dalším drobným dárcům.
 
🫶Děkujeme také Hradci Králové a Nuselské radnici za poskytnutí prostor na kvalifikační kola a v neposlední řadě také poslankyni Markétě Pekarové Adamové za záštitu v Poslanecké sněmovně.