Demokracie je diskuse.
T. G. Masaryk

Náš tým

Koordinátor 

Organizaci soutěže má na starosti koordinátor. S tím dojednáte účast vaší školy v soutěži nebo zjistíte podrobnosti o projektu. Neváhejte ho kontaktovat

Školy, které se účastní projektu Studentská Agora, navštěvují naši lektoři a s nimi studenti projdou školením o kultivovaném argumentování a prezentačních dovednostech i o pravidlech soutěže .

 

Tým lektorů

Adam

Adam má za sebou studium na Institutu mezinárodních teritoriálních studií FSV UK a v současné době se věnuje lektorování, především anglického jazyka pro firmy a jednotlivce. Jeho velkou vášní jsou logické hry, v karetní hře MtG již několikrát reprezentoval Českou republiku na turnajích například v USA či Japonsku. Projektu Studentská Agora (dříve “Cestou do parlamentu”) se věnuje už osm let.

Berta

Vystudovala obor Pedagogika na FF UK a Andragogika a personální řízení tamtéž. V současné době především připravuje a realizuje adaptační kurzy pro děti a podílí se na tvorbě kurzů i z dalších oblastí prevence sociálně patologických jevů.

David

Přednáší, pracuje na disertační práci na téma malých církví v interakci s komunistickým režimem, píše rolové hry v Rolling.cz a stará se o byt dvou kocourů. Obdivuje každého debatéra.

Martina

Martina je na doktorském studiu FSS na Ostravské univerzitě a přivydělává si prací hostesky. Hlídala děti v dětských koutcích,učila angličtinu nebo je trénovala florbal. Ve volných chvílích ráda cestuje a vyhledává zajímavé recepty, které by mohla uvařit nebo upéct.

Míra

Je senior lektor vzdělávacích outdoorových kurzů. Při studiu na Pedagogické fakultě UK učil 4 roky na SŠ a 2. stupni ZŠ. Na projektu Studentská Agora (předtím Cestou do parlamentu) dlouhodobě spolupracuje.

Olga

Olga se na gymnáziu sama zúčastnila Studentské Agory, následně na vysoké škole studovala komunikaci v médiích a dnes se věnuje především marketingu a veřejnému vystupování. V rámci spolupráce s Agorou vedla semináře o debatování a komunikačních schopnostech jak v Čechách (Studentská Agora, Czech Business Club), tak v zahraničí (Gruzie, Francie, Británie).

Ondra

Lektoroval SCIO kurzy zaměřené na učení, spoluvedl skautský oddíl a je zapojen v mnoha skautských dobrovolnických projektech. Absolvent Vysoké školy báňské v Ostravě, obor Geotechnika, v současné době pracuje jako mistr na stavbách. Ve volném čase se věnuje hudbě a plastikovému modelářství.

Zuzka

Pochází z Jindřichova Hradce, vystudovala na Fakultě humanitních studií Univerzity Karlovy, pokračuje na Pedagogické fakultě a dlouhodobě se věnuje pedagogice a práci s dětmi. Pracovala jako au-pair, tři roky učila zahraniční studenty češtinu a vymýšlela jim kulturní program, ale také společně s dalšími mezinárodními dobrovolníky vyučovala angličtinu ve Španělsku.

 

Jsme rádi, že pro Vás můžeme Studentskou Agoru připravovat, a těšíme se na Vás na soutěži!