Demokracie je diskuse.
T. G. Masaryk

Studentská Agora 2020

27.2.2020

Poradili jsme se a přinášíme novinky vám všem, kteří s napětím očekáváte informace o dalším připravovaném ročníku Studentské Agory, tentokrát už šestnáctém.

I v roce 2020 se budete mít možnost pilně připravovat na debaty a střetnout se s týmy z jiných škol a stát se úřadujícím vítězným týmem místo současného Gymnázia Na Zatlance (na fotografii). Letos ale bude mít soutěž trošku jiný průběh, než jste byli zvyklí z posledních let. Letos se totiž celý projekt – semináře ve školách, krajská kola i finále soutěže – uskuteční až ve druhé polovině roku. Takový je náš předpokládaný harmonogram:

  • září/říjen – semináře ve školách
  • první polovina listopadu – krajská kola
  • začátek prosince – finále

Do kterých krajů se letos dostaneme, o tom budeme během jara ještě informovat. A nezapomeneme určitě nejpozději v květnu kontaktovat všechny školy, které se do Studentské Agory zapojily loni nebo v posledních letech, aby měly i letos možnost se zúčastnit.

Pevně věříme, že letošní změny termínů, které jsme z organizačních důvodů museli udělat, vás nevyvedou příliš z míry a že se na setkání s vámi můžeme těšit i v roce 2020.

Pokud chcete vědět, co se děje, sledujte nás také na facebooku

Chcete se nás na cokoliv zeptat? Kontaktujte nás.